TeknoloJİden Daha FazlasıVideo Reklamlar Neden Bu Kadar Popüler?


Videoların mobil cihazlar yoluyla izlenme oranının arttığı biliniyormuydunuz ?


Teknolojinin gelişmesi ve kullanıcı alışkanlıklarının değişmesiyle birlikte reklam verilen alanlar da farklılık göstermeye başladı. Uzun yıllar yazılı ve görsel medyada kendine yer bulan reklamlar, günümüzde sosyal medya olarak kabul edilen alanlarda oldukça önemli bir yer tutuyor. Özellikle son yıllarda mobil teknolojiler ve internet bağlantı hızlarının geliştirilmesiyle birlikte de statik reklamların yerini video gibi dinamik reklamlar almaya başladı. Dünyanın en popüler video arama motoru olan Youtube da video reklam denince akla gelen ilk alan olmayı başarmış durumda.

Reklamların yalnızca gösterilmesi yeterli olmaz. Reklamlar görüntü ve ses bir arada olduğunda daha etkilidir. Yani, izleyicilerin seyretmek ve dinlemek isteyeceği ilgi çekici reklamlar oluşturmak her zamankinden daha önemlidir.

*Görüntülenebilir: Reklam piksellerinin en az %50'sinin en az 2 saniye boyunca ekranda görüntülenebilir olması (Medya Derecelendirme Konseyi'nin görüntülenebilirlik tanımı) **Duyulabilir: Reklam oynatılırken belirli bir noktada sesin en az %10 düzeyinde olması
  • Mobil Kullanıcıları Yakalama
  • Bilinirlik ve Detaylara Değinme
  • İçerik Pazarlamada Video Desteği
  • Görüntülenebilir Olması
  • Duyulabilir Olması

Müşteri Yorumlarımız


Doğru Çocuk Anaokulu

 Doğru Çocuk Anaokulu olarak bize 10 yıldır bu güzel kaliteli, dürüst web sitesi ve seo hizmeti sundukları için çok teşekkür ederiz.  

Tülin Kuseyri

Ayvalık Sedef Otel

 Firmanıza emin olun sizin kadar özen gösteriyorlar ve istekleriniz doğrultusunda yılmadan istediğiniz görselliği ulaşabilen kaliteli web sitesi ve reklam tasarımları hazırlıyorlar. 

Figen Abacı

Assos Oleas Otel

 Otelimiz için hazırlattığımız Web sitemizin tasarımı, Fotoğraf çekimleri ve seo hizmetti ile üst sıralarda yer almasını ve müşterilerimize kendimizi en iyi şekilde tanıtmamızı sağladığı için Canan Arman Teknoloji'ye Teşekkür ederiz. 

Yener Kur