Ca tasarım olarak

Sıradışı ve modern tasarımlarla daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş,teknolojiyi yakından takip eden profesyonel bir tasarımcıyım. Özgün bakış açısıyla ele aldığım tüm çalışmalarımın ortak noktası, ideal reklam çözümü olmasıdır. Kurumunuz için fikirler üretip reklam konusunda maksimum düzeyde performans elde etmenizi amaç edinirim çünkü benim için her proje yeni bir heyecan kaynağıdır. Hayal ettiğiniz görsel etkiyi, en göz alıcı şekilde hedef kitlenize sunmak için çalışıyorum. Tanışmak ve uzun soluklu çalışmak üzere :)
Çalışma Sürecimiz

Hizmetlerimiz


Web Sİtesİ Tasarımı

Responsive tasarım, web sitesinin desktop, tablet ve mobil cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur.

   

Mobİl Sİte


Aynı Alan Adında İki Farklı Tasarım
Sitemizi Bilgisayardan Ziyaret Ettiğininizde Farklı Cep Telefonundan Ziyaret Ettiğininizde Farklı Bir Tasarım Karşınıza Gelecektir.
           

Seo Optİmasyonu

Arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik yani matematiksel bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri; yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmak durumundadır.

                 

E-Tİcaret Tasarımı

E-Ticaret Sistemleri Sadece faaliyette olduğunuz bölgede değil dükkanınızdan tüm Türkiye ve Dünyada yeni müşteri bulma ve ürünlerinizi satma imkanı sağlar. Ulaşılabilirliği kolaylaştırır. Sizde mobil uyumlu E-ticaret sistemi sahibi olun.

Sosyal Medya Yönetİmİ

Markanızın sosyal medya stratejisini planlıyor ve sosyal medya iletişimini yönetiyoruz.Ürettiğimiz içeriklerle markanızın kaliteli bir sosyal medya iletişimi yapmasını sağlıyoruz. Sosyal medya ve Google reklam stratejileri geliştiriyor ve markanızı güçlendiriyoruz.

Mallİng HİZMETİ

İş yerinize ait kampanya, kutlama, duyuru ve reklamlarınızı, broşürlerinizi firmamıza ait yurtiçi güncel mail adreslerine sizin adınıza gönderiyoruz.
Firmanıza özel responsive mail temalar hazırlanmaktadır.

Grafİk Tasarımı

Müşterilerinize kalitenizi şık tasarımlarınızla gösterin. Kurumsal Kimlikler, Kalatog Broşür, İnsert, Afiş, Dergi, Bülten, Kitap Tasarımları yapıyor. Sizin ve işletmenizin reklam tasarımlarını tasarlıyoruz!

Reklam Vİdeosu

Dijital video, markalaşma açısından en önemli formatlardan biri olarak kabul ediliyor. Marka farkındalığı, satın alma niyeti, kolay ulaşılabilirlik gibi ölçütler markaların önem verdiği kriterler arasında yer alıyor.

Mekan ve Ürün Fotografcılığı

Otel, Fabrika ve Ürünlerinizin profesyonel fotoğraf çekimlerini yapıyoruz.Kurumsal fotoğraf çekimlerimizle iç ve dış mekanlarda hizmet veriyoruz.